Archiwa kategorii: Kącik muzyczny

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek – styczeń 2018

Wyniki V gminnego konkursu muzycznego pt. „HEJ KOLĘDA, KOLĘDA”

Skład komisji gminnego konkursu muzycznego

  1. Pani Urszula Zając – przewodnicząca komisji
  2. Pani Maria Podgórska
  3. Pani Żaneta Żółkiewska
  4. Pani Halina Foltyn

Kategoria klas I-III

Soliści

I miejsce – Aleksandra Gugała kl.II – Szkoła Podstawowa w Lubeni

II miejsce – Milena Rokita kl.I – Szkoła Podstawowa w Lubeni

III miejsce – Wiktoria Mierzwa kl.I – Szkoła Podstawowa  w Lubeni

Wyróżnienie – Emanuel Bator kl.II – Szkoła Podstawowa w Sołonce

Ewa Skowron kl.I – Szkoła Podstawowa w Sołonce

Zespoły

I miejsce – Maja Lubas i Julia Patruś kl.II- Szkoła Podstawowa w Lubeni

II miejsce – Filip Tłuczek, Karina Jajuga, Julia Jauga, Julia Kyc kl. I – Szkoła Podstawowa w Lubeni

Kategoria klas IV-VII

Soliści

I miejsce– Zuzanna Warchoł kl.VII – Szkoła Podstawowa w Siedliskach

II miejsce – Julita Szkoła kl.IV – Szkoła Podstawowa  w Lubeni

III miejsce – Natalia Krzysztoń kl.V- Szkoła Podstawowa w Sołonce

Wyróżnienie – Iwona Wróbel kl.VI – Szkoła Podstawowa w Sołonce

Anna Warchoł kl.V – Szkoła Podstawowa w Lubeni

Zespoły

I miejsce – Zofia i Julian Stępień  kl.VII- Szkoła Podstawowa w Sołonce

II miejsce  – Julia Grzebyk, Natalia Iskrzycka  kl.IV – Szkoła Podstawowa w Siedliskach

III miejsce – Kacper Kondracki kl.V i Gracjan Wanat kl.. VI – Szkoła podstawowa w Sołonce

Wyróżnienie  – Weronika Skoczylas,  Karolina Andreasik,  Aleksandra Wydro kl. V – Szkoła Podstawowa w Lubeni

 

Konkurs muzyczny

Konkurs muzyczny

Dnia 1 lutego 2016r. o godzinie 9.00 w Niepublicznej Szkole Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym w Sołonce odbył się konkurs Kolęd i Pastorałek pt: „Hej kolęda, kolęda…”
Odbył się on w ramach III edycji Gminnego Konkursu. Do konkursu zgłosiło się 64 uczestników z trzech szkół podstawowych:
• Lubeni
• Straszydla
• Sołonkikategoriachoriach wiekowych:
• 0-III
• IV-VI
Wśród solistów zwycięzcami zostali w grupie młodszej :
• I miejsce Martyna Bieda
• II miejsce Natalia Krzysztoń
• III miejsce Julia Grzebyk
• Wyróżnienie Kinga Spiss
Granie i śpiew
• I miejsce Anna Warchoł
• II miejsce Julita Szkoła
• III miejsce Zuzanna Rzeźnik
Wyróżnienie Kamil Majdanik
Nagroda specjalna- Gracjan Wanat
Zespoły I miejsce:
• Karolina Andreasik
• Wiktoria Kiełbasa
• Marta Raczak
Zespoły II miejsce
• Martyna Grzebyk
• Ilona Raczak
Zespoły III miejsce
• Julita Szkoła
• Nikola Kocur

Grupa wiekowa klasa IV-VI
Soliści
• I miejsce Zuzanna Warchoł
• II miejsce Katarzyna Warzybok
• III miejsce Emilia Solecka
• Wyróżnienie Olga Żak
Zespoły:
I miejsce
• Milena Sowa
• Klaudia Grzebyk
II miejsce
• Marcelina Kyc
• Sylwia Borowiec
III miejsce
• Sylwia Krupa
• Urszula Rutka
Wyróżnienie
• Nadia Bougrioua
• Oliwia Kotowicz