Wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego 2017/2018

Tradycyjnie w uroczystym dniu zakończenia roku szkolnego ogłaszane są wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego. Jest to moment długo wyczekiwany, gdyż do ostatniej chwili uczestnicy trzymani są w niepewności. Najbardziej wytrwali, zdeterminowani i wykazujący się najlepszą znajomością zasad ortograficznych, zgodnie z obietnicą:), otrzymują od nauczyciela języka polskiego pamiątkowy dyplom oraz nagrodę książkową. Czytaj dalej Wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego 2017/2018

Dyżur w przedszkolu i na świetlicy w czasie wakacji

DYŻUR CZERWCOWY W PRZEDSZKOLU
25 czerwca – Agnieszka Tumidajewicz
26 czerwca – Renata Woźniak
27 czerwca – Paulina Skowron/Barbara Wanat
28 czerwca – Barbara Michno
29 czerwca- Paulina Skowron/Barbara Wanat

DYŻUR SIERPNIOWY W PRZEDSZKOLU
1-8 sierpnia – Paulina Skowron
9-16 sierpnia – Barbara Wanat
15 sierpień dzień wolny
17-24 sierpnia – Renata Woźniak
27-31 sierpnia – Agnieszka Tumidajewicz

DYŻUR SIERPNIOWY ŚWIETLICA

20.08.2018r. (poniedziałek) Wojciech Mlaś, Tomasz Lenart- kręgielnia/ Janczar konie/ Ranczo i mini zoo
21.08.2018r. (wtorek) Iwona Lenart, Tomasz Lenart, ognisko i wieczór filmowy
22.08.2018r. (środa) Anna Tarańska, Iwona Lenart- Solanka i las
23.08.2018r. (czwartek) Agata Nykiel, Anna Tarańska, wyjazd do Golcowej
24.08.2018r. (piątek) Wojciech Mlaś, rowery/rajd pieszy

Informacje o występach dzieci

Dni Gminy Lubenia odbędą się 23 czerwca w sobotę . Zbiórka przy scenie o 14:20, wejście na scenę 14:30 . Strój: dziewczynki- czarne leginsy i malinowe koszulki wypożyczone ze szkoły, chłopcy – czarne dresy  i czerwone koszulki. Wszyscy baletki lub wygodne buty do tańca.

Malinowe Święto w Sołonce odbędzie się 8 lipca w niedzielę , wejście na scenę godzina 15:00, zbiórka 14:30 w szkole.

Dodatkowa próba 04.07.2018 r. (środa), godz. 10:00 w szkole.

Strój: dziewczynki – czarne leginsy i malinowe koszulki wypożyczone ze szkoły, chłopcy- czarne dresy  i czerwone koszulki. Wszyscy baletki lub wygodne buty do tańca.

Strój do tańca ludowego: wszyscy białe bluzki, chłopcy- ciemne długie spodnie.

 

SZKOLNA DYSKOTEKA

Samorząd uczniowski zaprasza wszystkich uczniów klas II-VII na szkolną dyskotekę, która odbędzie się 20 czerwca 2018 r. (środa) w godzinach od 15:00 do 17:00.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

Zawody w Połomi

Chłopcy z naszej szkoły wybrali się na Turniej Piłki Nożnej tym razem do Połomi Drużyna w składzie klasa II Kacper Krok, Kajetan Wanat, klasa IV Oskar Barć, Adrian Krok, Hubert Wasilewski, klasa V Rafał Czarnik, Kacper Kondracki. Zajęli III miejsce – gratulacje zwłaszcza, że grali z dużo od siebie starszymi zawodnikami. Czytaj dalej Zawody w Połomi

Wycieczka do Krakowa

Dnia 29 maja uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę krajoznawczo – edukacyjną do Krakowa. Zwiedzili Drogę Królewską, pospacerowali po ulicach, którymi na Wawel podążali królowie, zagraniczne poselstwa, znakomici goście, którzy przybywali do królewskiego miasta na uroczystości takie jak: koronacje, śluby, pogrzeby. Wybranymi miejscami, które również zobaczyli były Wzgórze Wawelskie, Smocza Jama, ulica Kanoniczna, ulica Grodzka, kościół Franciszkanów, Pałac Biskupi, dziedziniec Collegium Maius, Rynek Główny z Kościołem Mariackim, Sukiennicami, kościołem św. Wojciecha i wieżą Ratuszową, ulica Floriańska, następnie przejście na Kazimierz .

Czytaj dalej Wycieczka do Krakowa