100 ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI- DZIEŃ DLA NIEPODLEGŁEJ

Nauczyciele i uczniowie Niepublicznego Zespołu Szkolno- Przedszkolnego zapraszają Rodziców naszych uczniów oraz wszystkich mieszkańców Sołonki na wspólne świętowanie 100 rocznicy odzyskania przez Polskę NIEPODLEGŁOŚCI, które odbędzie się 14 listopada 2018 r. o godz. 17.00 w sali gimnastycznej szkoły. Uczniowie przygotowali piękne patriotyczne przedstawienie, które warto zobaczyć.

Wywiadówka!

Dnia 8 listopada 2018 r. (czwartek) odbędzie się w szkole wywiadówka.

O godz. 17:30 odbędzie się spotkanie dla rodziców uczniów kl. 1 i kl. 3, natomiast       o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie dla rodziców uczniów z kl. 5-8.

Prosimy o przybycie wszystkich rodziców.

Podziękowanie

Dziękujemy Panu Prezesowi i firmie Zeto za przekazanie Nam nagród na organizowany przez Nas Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek w styczniu 2018 roku. Cieszymy się , że tak duża firma wsparła naszą małą  szkołę.

Święto Rodziny

Niepubliczna Szkoła Podstawowa  z Oddziałem Przedszkolnym w Sołonce oraz Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Solonka „Solanka” zapraszają całe rodzinki na Święto Rodziny w dniu 12 czerwca od godziny 15 .

W programie cześć artystyczna , sportowe rozgrywki, turnieje i konkursy, taneczne podrygi-dyskoteka dla całej rodzinki, przepyszne jedzonko-ciasta, napoje, lody.

Serdecznie Zapraszamy!!!

OGŁOSZENIE

rekrutacja

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Sołonce zaprasza wszystkie dzieci do przedszkola oraz do szkoły. Do naszego przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat i zapewniamy opiekę w godzinach od 6.00 do 17.00. Mamy jeszcze wolne miejsca. Organizujemy również nabór uczniów do szkoły podstawowej. Karty zapisu dziecka można pobrać z naszej strony internetowej (szkola.solanka.itl.pl) lub bezpośrednio w szkole. Zapraszamy także dzieci wraz z rodzicami na Dzień Otwartej Szkoły, który odbędzie się dnia 16 kwietnia w godzinach od 9.00 do 13.00. Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu 882 171 777.

Oferta pracy

Zatrudnimy nauczycieli posiadających uprawnienia do nauczania następujących przedmiotów:

  • wychowanie przedszkolne z edukacją wczesnoszkolną
  • j. polski
  • j. angielski .
  • CV prosimy wysyłać na nasz adres e-mailowy nspsolonka@gmail.com.Można również uzyskać informacje pod numerem telefonu 882 171 777.